Pohrebné službyPohrebná služba ESTIMA poskytuje pozostalým kompletný pohrebný servis. Každý zákazník si zasluhuje absolútny individuálny prístup a osobitú starostlivosť. Celú škálu služieb možno rozdeliť na deväť častí:


Kremácie a kopanie hrobov

V našej pohrebnej službe rovnako zabezpečíme obrad v krematóriu, vrátane samotnej kremácie, ako aj vykopanie hrobu, nosenie a spúšťanie truhly do hrobu.
 
Výber truhly, kvetov a pohrebných doplnkov.

Naši zákazníci majú na výber pestrú paletu truhál v rôznych farbách, vzoroch a použitom materiály. Pracovníci Vám ochotne poradia vhodnú truhlu podľa spôsobu pochovania, prípadne miestnych zvykov.

Vzor kytice na truhlu si môžete vybrať z katalógu alebo navrhnúť podľa vlastnej predstavy. Pri každej kytici sa rozhodnete pre počet, farbu a druh kvetov. Kvetinovú výzdobu alebo iné kytice na pohreb je možné objednať spolu s pohrebom. Kvetom sa venuje mimoriadna pozornosť. Živé kvety sú vždy čerstvé. Kvety dovážame z Holandska.

Pohrebnými doplnkami sú napr. krížik/kalich na truhlu (kresťanské pohreby), stuhy, sviečky apod. Použitie doplnkov závisí od vierovyznania zosnulého, miestnych zvykov alebo poslednej vôle zosnulého.
 
Konkurenčné výhody

Neustále zlepšujeme našu prácu, pretože kvalitné pohrebné služby znamenajú menej starostí pre Vás a dôstojnú rozlúčku s Vašim blízkym. Viac informácií.

Pohrebná služba Estima, s. r. o.
Horná 40
974 01  Banská Bystrica
NON-STOP mobil: 0903 764 732